Sportowiaki Przedszkolaki

Prowadzimy zajęcia na terenie Warszawy i okolic, w przedszkolach i ośrodkach sportowych.

SPORTOWIAKI prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów z dużym doświadczeniem w pracy z najmłodszymi według autorskiego programu. Są to pasjonaci sportu z odpowiednim podejściem do dzieci dbający o każdy nawet najmniejszy detal zajęć!

Multisport

To niezwykłe zajęcia kształtujące sprawność ogólną maluchów. Skupiają się na wszechstronności i dbają o rozwój fizyczny dzieci na wielu płaszczyznach. Dzięki zmienność dyscyplin uczestnicy mają możliwość poznania wielu form aktywności fizycznej. Dzieci są bardziej zaangażowane w zajęcia i dobrze się na nich czują bez względu na ich poziom sprawności. Nasze zajęcia uczą przez zabawę prawidłowych wzorców i są pozbawione zbędnej rywalizacji dbając o pozytywne emocje. Nie chcemy wychować przyszłych mistrzów lecz ludzi z pasją do sportu kochających aktywnie spędzanie czasu. 

Taniec

Zajęcia taneczne z elementami akrobatyki poprawiają koordynację, elastyczność, wzmacniają ciało, wspierając przy tym rozwój fizyczny. Podczas zajęć dzieci uczą się poczucia rytmu, wyrażania emocji poprzez ruch. Nabywając przy tym charyzmy scenicznej i pewności siebie. Akrobatyka pozwala pokonać lęki, uczy skupienia i dbałości o prawidłowy ruch. Nauka stylów tańca takich jak disco dance i hip-hop to także świetna zabawa, możliwość spożytkowania energii, ćwiczenie pamięci ruchowej i współpracy w grupie. Zajęcia prowadzone przez absolwentkę Warszawskiej Akademii Wychowania fizycznego. Wieloletnią zawodniczkę tańca sportowego mającą na swoim koncie liczne sukcesy w kategorii Disco Dance Freestyle i Hip-Hop. Ponad to jest  Instruktorką tańca, akrobatyki i fitness z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Zajęcia u Trenerki Kasi/Sobi to ogromny zastrzyk wiedzy, a przy tym fantastyczna zabawa.

Przebieg zajęć

Każdy trening zaczynamy przywitaniem i zbijaniem piątek. Potem przechodzimy do różnych zabaw rozgrzewkowych i integracyjnych. Dbamy przy tym o dobre samopoczucie naszych uczestników. Po luźniejszych, zabawowych ćwiczeniach przychodzi czas na zadania bardziej specjalistyczne. Każda dyscyplina ma swoje charakterystyczne  elementy na których się skupiamy i kształtujemy przez różnego rodzaju misje, często wpisane w interesującą dla dzieci opowieść. Kończymy trening elementami wyciszającymi, aby zebrać siły na ostatni, NAJWAŻNIEJSZY element zajęć – SPORTOWIAKOWY okrzyk.

Co zabrać na zajęcia?

  • strój i buty na zmianę. Strój nie powinien być swobodny i nie krępować ruchów, a buty najlepiej sportowe z jasną podeszwą, które szybko biegają i wysoko skaczą 🙂
  • butelka wody. Podczas treningu kilkakrotnie będzie wspólna przerwa na łyczek wody, jest to czas podczas którego, dzieci mogą złapać oddech, napić się, a trener zebrać myśli 🙂 
  • duży uśmiech. A nawet jeśli humor Wam nie dopisuje, postaramy się na treningu go zmienić 🙂 Masz Pytania? Chcesz zapisać dziecko?

Możesz w tym celu wypełnić formularz kontaktowy.

8 + 4 =