O nas

Akademia Małego Sportowca SPORTOWIAKI to młody, pełny  pomysłów zespół instruktorów sportu, z ogromnym  zaangażowaniem i dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Zarażamy pasją do sportu najmłodszych oraz ich rodziców. Prowadzimy niezwykłe zajęcia MULTIsportowe dla dzieci! Są to sportowo-edukacyjne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami wielu dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis, baseball, unihokej, szermierka i wiele innych.

SPORTOWIAKI powstały z połączenia pasji do sportu z chęcią dzielenia się nią z najmłodszymi.

 

Od kilku lat prowadzimy treningi w placówkach przedszkolnych, ośrodkach sportowych, eventach i piknikach na terenie Warszawy i okolic.

Naszym celem jest pokazanie dzieciom różnych dyscyplin sportowych i zadbanie o ich rozwój ogólny. Chcemy przekazywać prawidłowe wzorce i demonstrować jak aktywnie spędzać czas i poprzez sport, świetnie się bawić.

Podczas naszych zajęć wykorzystujemy profesjonalny przenośny sprzęt sportowy dostosowany do wieku uczestników oraz danej dyscypliny sportowej.

Korzystamy z naszych autorskich konspektów treningowych, dbamy o komfort, dobrą atmosferę oraz rozwój motoryczny każdego SPORTOWIAKA.

Największą nagrodą za nasz trud jest szczery uśmiech Dziecka!!!

Chcesz abyśmy prowadzili takie zajęcia w Twojej placówce?

Umów się na bezpłatne zajęcia pokazowe.

11 + 6 =