Rodzice Sportowiaków

Prowadzimy zajęcia na terenie Warszawy i okolic, w przedszkolach i ośrodkach sportowych.

SPORTOWIAKI prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów z dużym doświadczeniem w pracy z najmłodszymi według autorskiego programu. Są to pasjonaci sportu z odpowiednim podejściem do dzieci dbający o każdy nawet najmniejszy detal zajęć!

Rodzice Sportowiaków

Tajemnicą nie jest, że naszym priorytetem jest zarażanie pasją do sportu najmłodszych, ale…. nie zapominamy też o naszych starszych Sportowiakach. Specjalnie dla nich organizujemy treningi MULTIsportowe, poprawiające wydolność,siłę i wytrzymałość. Nieważny jest wiek, nieważna jest płeć, nie ważny jest poziom zaawansowania- najważniejsza jest przyjazna atmosfera, którą na pewno można odczuć na naszych Treningach dla Rodziców.  

Zajęcia dostosowywane są do umiejętności uczestników. Są to treningi obwodowe, funkcjonalne z elementami różnych dyscyplin sportowych. Stawiamy na wszechstronny rozwój, integrację i aktywnie spędzony czas. Dobry przykład dla dziecka to podstawa.


Przebieg zajęć

Każdy trening zaczynamy przywitaniem i zbijaniem piątek. Potem przechodzimy do różnych zabaw rozgrzewkowych i integracyjnych. Dbamy przy tym o dobre samopoczucie naszych uczestników. Po luźniejszych, zabawowych ćwiczeniach przychodzi czas na zadania bardziej specjalistyczne. Każda dyscyplina ma swoje charakterystyczne  elementy na których się skupiamy i kształtujemy przez różnego rodzaju misje, często wpisane w interesującą dla dzieci opowieść. Kończymy trening elementami wyciszającymi, aby zebrać siły na ostatni, NAJWAŻNIEJSZY element zajęć – SPORTOWIAKOWY okrzyk.

Co zabrać na zajęcia?

  • strój i buty na zmianę. Strój nie powinien być swobodny i nie krępować ruchów, a buty najlepiej sportowe z jasną podeszwą, które szybko biegają i wysoko skaczą 🙂
  • butelka wody. Podczas treningu kilkakrotnie będzie wspólna przerwa na łyczek wody, jest to czas podczas którego, dzieci mogą złapać oddech, napić się, a trener zebrać myśli 🙂 
  • duży uśmiech. A nawet jeśli humor Wam nie dopisuje, postaramy się na treningu go zmienić 🙂 Masz Pytania? Chcesz zapisać dziecko?

Możesz w tym celu wypełnić formularz kontaktowy.

2 + 5 =