Sportowiaki

Akademia Małego Sportowca!

sportowiaki - akademia małego sportowca

O nas

Akademia Małego Sportowca SPORTOWIAKI to młody, pełny  pomysłów zespół instruktorów sportu, z ogromnym  zaangażowaniem i dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Zarażamy pasją do sportu najmłodszych oraz ich rodziców. Prowadzimy niezwykłe zajęcia MULTIsportowe dla dzieci! Są to sportowo-edukacyjne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami wielu dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis, baseball, unihokej, szermierka i wiele innych.

SPORTOWIAKI powstały z połączenia pasji do sportu z chęcią dzielenia się nią z najmłodszymi.

 

Od kilku lat prowadzimy treningi w placówkach przedszkolnych, ośrodkach sportowych, eventach i piknikach na terenie Warszawy i okolic.

Naszym celem jest pokazanie dzieciom różnych dyscyplin sportowych i zadbanie o ich rozwój ogólny. Chcemy przekazywać prawidłowe wzorce i demonstrować jak aktywnie spędzać czas i poprzez sport, świetnie się bawić.

Podczas naszych zajęć wykorzystujemy profesjonalny przenośny sprzęt sportowy dostosowany do wieku uczestników oraz danej dyscypliny sportowej.

Korzystamy z naszych autorskich konspektów treningowych, dbamy o komfort, dobrą atmosferę oraz rozwój motoryczny każdego SPORTOWIAKA.

Największą nagrodą za nasz trud jest szczery uśmiech Dziecka!!!

Nasze zajęcia

Sportowiaki przedszkolaki

Zajęcia prowadzone w przedszkolach podczas pobytu dzieci w placówce, trwające 30 min

Drużyna Sportowiaka

Zajęcia weekendowe i popołudniowe prowadzone na hali sportowej, trwające 60 min.

Rodzice Sportowiaków

Zajęcia dla rodziców prowadzone na hali, trwające 60 min

Eventy sportowe

SPORTOWIAKI organizują też wyjątkowe eventy sportowe dla całych rodzin, sprawdź czy mamy w planach coś w najbliższym czasie.

Zadbamy o wszechstronny rozwój Twojego dziecka !

Już od najmłodszych lat, sport ma ogromną wartość edukacyjną i zdrowotną. Największą nagroda za nasze wysiłki jest szczery uśmiech Dziecka !!!

Chcesz abyśmy prowadzili takie zajęcia w Twojej placówce?

Umów się na bezpłatne zajęcia pokazowe.

4 + 13 =