Doodlove, to kreatywna przestrzeń malucha. Jest to miejsce, w którym rozwijamy kreatywność i fantazję. Celem Naszym celem jest również: uczenie dzieci jak być spontanicznym, pewnym siebie, jak grać zespołowo, okazywać emocje i otwarcie o nich mówić.

Cała historia tego miejsca zaczęła się już 3 lata temu Kiedy urodziłam córkę. Zaczęłam wtedy dostrzegać rzeczy i wartości, których kiedyś (nie będąc Mamą) nie widziałam. Zaczęłam zwracać uwagę na to czym bawi się moja córka, czego dotyka, co ją ciekawi, co ją interesuję – jak poznaje świat. Zależało mi na tym by ćwiczyła, pracowała małymi rączkami jak najwięcej a w konsekwencji rozwijała się prawidłowo. Doodlove czyli kreatywna, bezpieczna i przystępna cenowo przestrzeń dla dzieci, która daje czas wolny rodzicom. Stworzyłam miejsce, które rozwija umiejętności manualne, pobudza fantazję i angażuje najmłodszych w rozwój swoich pasji i zainteresowań, kształtując przy tym ich artystyczne cechy osobowości.

Jako mama uważam, że cechy zdobyte w dzieciństwie ułatwiają życie i osiąganie sukcesów w dorosłym życiu. Poświęcanie dzieciom uwagi przekłada się na ich osobowość w dorosłości.

W Doodlove znajdziesz wiele dobrego dla swojej pociechy:
Tworzymy warsztaty kreatywne, artystyczne teatralne. Organizujemy weekendowe zajęcia konstruktorskie lego. Już od kwietnia dołącza do weekendowych wydarzeń warsztat z szycia. Dodatkowo prowadzimy jogę dla dzieci i zajęcia plenerowe, w czasie których dzieci mogą odpocząć od „tabletowego życia”. Organizujemy urodziny dla dzieci, eventy tematyczne dla grupy min 5 osobowych. Ze względu na to, że cenimy specjalistów, ludzi z pasją ale i ogromnym doświadczeniem współpracujemy tylko z wyjątkowymi: firmami, osobami prywatnymi (lekarze, dietetyk, stomatolog, optometrysta, fizjoterapeuta).

Robimy to, po to by dostarczać rodzicom jak najbardziej wartościową wiedzę. By stworzyć dla nich i ich dzieci wszystko co najwspanialsze. Nie znajdziesz u nas 15 osobowych grup i wielkich przestrzeni. Jesteśmy miejscem, które prowadzi zajęcia dla maksymalnie 8 osób. Jesteśmy miejscem, w którym poświęcamy każdemu dużo uwagi. Tworzymy zespoły warsztatowe, w których każdy może się w stu procentach wykazać.

Jesteśmy dla dzieci by rozwijać ich talenty i umiejętności i dla rodziców, by w czasie kiedy dzieci są u nas, oni mogli odpocząć i znaleźć chwile dla siebie.